Rowery Cargo BULLITT

ROWERY CARGO
ROWERY CARGO

PRZYKŁADOWE AKCESORIA

ROZSZERZAJĄCE ILOŚĆ ZASTOSOWAŃ TWOJEGO BULLITTA
ROWERY CARGO

Canopy – to oryginalny produkt Larry vs Harry, zapewniający wodoodporną ochronę 2 małym dzieciom. Jest to ochronna, oprawiona w aluminium osłona z wytrzymałej Cordury. To równowaga między bezpieczeństwem, odpornością na warunki atmosferyczne i pięknym widokiem na świat zewnętrzny.

AKCESORIA

BBX – oryginalny produkt Larry vs Harry. Zestaw BBX Sidepanel składa się z dwóch paneli wykonanych z naszego specjalnego laminatu o strukturze plastra miodu z gumowym obrzeżem, dodatkowego oparcia i pokrycia z tkaniny Cordura dla całej przestrzeni ładunkowej, aby wszystko było suche i niewidoczne. Panele boczne są lekkie i sztywne, zapewniając bezpieczną ochronę Twojego ładunku.

AKCESORIA

Składany fotel – oryginalny produkt Larry vs Harry, to super opływowy, wyściełany fotel, który pozwala na przewożenie 2 małych dzieci lub 1 osoby dorosłej. Po użyciu siedzisko można następnie złożyć, a jego smukłe proporcje zajmują zaledwie 10 cm przestrzeni ładunkowej. Fotel wyposażony jest w dwa komplety 2-punktowych pasów bezpieczeństwa i przeznaczony jest do użytku przez dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy.