Elektryczne rowery Cargo BULLITT

ELEKTRYCZNE ROWERY CARGO

System STePS eBullitt zawiera 250-watowy, 36-woltowy napęd elektryczny, który pomoże Ci rozpędzić się, do prędkości 25 km / h. Możesz jechać szybciej, jeśli chcesz, ale wszelkie prędkości powyżej 25 km na godzinę muszą być generowane wyłącznie siłą mięśni lub samą grawitacją. Jednostka napędowa wytwarza maksymalny moment obrotowy 50 nm (70 nm w przypadku serii 8000) i waży 3,2 kg (2,88 kg w przypadku serii 8000), co czyni ją jedną z najlżejszych na rynku.

Obecne wcielenie systemu Shimano STePS posiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 416 W. Akumulator jest zamontowany na rurze sterowej ramy, równoważąc ciężar roweru. Pełne naładowanie baterii zajmie cztery godziny, ale wypełnienie jej do 80 procent zajmie tylko dwie godziny. Zasięg na jaki pozwala bateria zależy od wyboru trybu wspomagania, w trybie normalnym średnia wynosi 80 km, może się to różnić w zależności od temperatury i topografii.

Ogromną zaletą STePS w porównaniu z innymi systemami jest obsługa elektrycznej zmiany biegów, napędzanej przez wypróbowany i przetestowany system Di2 firmy Shimano. System zmiany przełożeń Bullitta połączony jest z głównym akumulatorem, zapewniając bezproblemową integrację we wszystkich aspektach roweru. Aktualizacje i diagnostykę Di2 można teraz przeprowadzać bezprzewodowo przez Bluetooth za pomocą aplikacji eTube firmy Shimano. Dzięki umieszczonemu i uszczelnionemu kablowi przerzutki system jest niezwykle trwały i przyjazny dla użytkownika, a wiele zmian można wykonywać bez wysiłku raz za razem. Jeden z przełączników na manetce może również obsługiwać przednie i tylne światło roweru.