JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM ROWERÓW CARGO MARKI BULLITT, FIRMY LARRY VS HARRY.

DLACZEGO BULLITT

Larry i Harry od zawsze jeździli na rowerach. Nie tylko dlatego, że jest to eko, fajne i tanie, ale dlatego, że rower zawsze był – jest – i zawsze będzie najszybszym i najwygodniejszym sposobem poruszania się po mieście. Przez 20 lat Harry prowadził firmę budowlaną, w której korzystał z 60-letniego duńskiego roweru towarowego Long John. Larry był zajęty pracą dla innego duńskiego producenta, który budował najlepsze trzykołowe cargo na świecie. Problem polegał na tym, że stary i prawie zabytkowy rower Harry’ego Long John był nadal szybszy, lżejszy i bardziej zwrotny niż nowoczesne trajki. Właśnie wtedy Larry i Harry postanowili zbudować idealny rower cargo

DLACZEGO BULLITT

Oparli zasady projektowania roweru na klasycznym duńskim Long John’ie. Musiał on być silny, szybki i niezawodny, ale miał być czymś więcej niż tylko funkcjonalnym cargo: musiał być seksowny.

Głównym planem Larry’ego i Harry’ego stało się zbudowanie roweru, który mógłby zastąpić wiele funkcji samochodu w mieście, ale byłby również przedmiotem pożądanym tak jak to dzieje się na rynku samochodowym.

Larry i Harry uwielbiają samochody, zwłaszcza amerykańskie samochody z późnych lat 60-tych i 70-tych. Problemem są oczywiście ceny paliw i emisje spalin i dlatego własnie powstał Bullitt.

Jest to przyjazne dla środowiska rozwiązanie umożliwiające szybkie, tanie i stylowe poruszanie się po mieście i nie tylko. Od wycieczki na plażę ze skrzynką piwa i boomboxem w skrzyni, przez codzienny dowóz dzieciaków do przedszkola, po prowadzenie wymagającego i komercyjnego biznesu transportowego, Bullitt zabierze Cię z punktu A do punktu B szybciej niż pędząca kula (ang: bullet).

A ty robiąc to będziesz naprawdę dobrze wyglądać.

JEDEN ELEMENT

DLACZEGO BULLITT
DLACZEGO BULLITT

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

DLACZEGO BULLITT
DLACZEGO BULLITT
DLACZEGO BULLITT

ŁADOWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

To Ty decydujesz jak używać swojego Bullitta. My dajemy Ci tylko kilka wskazówek.

DLACZEGO BULLITT

WAGA

180 kg to przetestowany i certyfikowany limit wagowy. Obejmuje to jeźdźca, więc średnio 100 kg dodatkowych rzeczy! W rzeczywistości jednak Bullitt’owa a rama jest silna jak diabli, a powyższe limity mają więcej wspólnego z ograniczeniami na kołach i ciężarem, jaki gwarantują opony.

Bullitt waży średnio 24 kg, w zależności od zestawu montażowego. Akcesoria zwiększają wagę, na przykład płyta transportowa o strukturze plastra miodu to dodatkowe 2 kg, składane siedzisko 3,5 kg, a baldachim – 8 kg. Nadal jednak Bullitt pozostanie najlżejszym rowerem cargo jaki można znaleźć na rynku.

DLACZEGO BULLITT

BEZPIECZEŃSTWO

Wasze dzieci mogą być zabezpieczone pasami bezpieczeństwa, które są w komplecie z oryginalnym siedziskiem, przeznaczonym dla dwójki małych dzieci.

Każdy Bullitt może być wyposażony w blokadę pierścieniowa która zabezpiecza tylne koło. W Naszej ofercie znajdziecie również szereg dodatkowych zapięć rowerowych firmy ABUS, które w połączeniu z Bullitt’em tworzą idealne rozwiązania zabezpieczające rower przed kradzieżą.

DLACZEGO BULLITT

POJEMNOŚĆ

Bullitt przewiezie zarówno skrzynkę pełną piwa jak i lodówkę. Pojemność zależy głównie od używanych akcesoriów. Jeśli zapytamy bardziej szczegółowo: ile dzieci możemy przewozić Bullitt’em, odpowiedź jest krótka: dwoje!

Gdy zastosujemy baldachim (Canopy), mogą siedzieć obok siebie na składanym siedzeniu i być zapięci pasami bezpieczeństwa. Jeśli jednak masz zestaw bocznych burt (BBX), przewożenie najmłodszych staje się już bardziej kreatywne.! Jedno dziecko może siedzieć na składanym siedzeniu przodem do jazdy, a drugie może siedzieć przodem do ciebie za przednim kołem na poduszce zabezpieczonej zapasowym pasem bezpieczeństwa. Wszystko zależy od tego, ile mają lat, a cała operacja może wymagać pomysłowego myślenia! Nam udało się bezpiecznie przewieźć 6 małych dzieci jednym Bullitt’em, ale nie jest to operacja którą polecalibyśmy jako codzienne rozwiązanie transportowe.

DLACZEGO BULLITT

ZAMYKANIE

Wszystkie skrzynie dołączane jako akcesoria do Bullitt’a posiadają certyfikowane zamki bezpieczeństwa, które zapewnią spokój ducha użytkownikom przechowującym wartościowe towary, sprzęt, lub po prostu przesyłki. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem posiadającym drogi sprzęt fotograficzny lub wideo, czy stolarzem, hydraulikiem lub innym rzemieślnikiem przewożącym swoje narzędzia, dzięki wbudowanemu systemowi bezpieczeństwa nie musisz martwić się o swój drogocenny sprzęt.

A CO Z ROZMIAREM?

Standardowo wyposażony Bullitt jest odpowiedni dla osób o wzroście od 160 do 200 cm.

DLACZEGO BULLITT
DLACZEGO BULLITT

DLACZEGO BULLITT DLACZEGO BULLITT DLACZEGO BULLITT DLACZEGO BULLITT DLACZEGO BULLITT DLACZEGO BULLITT