Akcesoria do rowerów cargo BULLITT

AKCESORIA

Honeycomb Board

Nasza wysoko rozwinięta płyta o strukturze plastra miodu zaprojektowana przez Larry vs Harry jest zbudowana z aluminiowej kraty. Ta konstrukcja jest mocna jak diabli i doskonale integruje się z rowerem, tworząc podstawę dla elastycznego i w pełni modułowego systemu ładunkowego, czy to do transportu osób, czy towarów.

Wierzchnia warstwa jest antypoślizgowa, teksturowana 3M, inspirowana powierzchnią do deskorolki, która utrzymuje przyczepność nawet gdy jest mokra.

AKCESORIA

Canopy

Oryginalny produkt Larry vs Harry, zapewniający wodoodporną ochronę 2 małym dzieciom. Jest to ochronna, oprawiona w aluminium osłona z wytrzymałej Cordury. To równowaga między bezpieczeństwem, odpornością na warunki atmosferyczne i pięknym widokiem na świat zewnętrzny.

AKCESORIA

Amortyzator skrętu (damper kit)

Japoński amortyzator dla luksusowego sterowania! Większa stabilność i lepsza kontrola na zakrętach i podczas jazdy po zabawnych, nierównych powierzchniach, takich jak kostka brukowa: początkowo zaprojektowane do stabilizacji kierownicy motocykla. Uszczelniony agregat hydrauliczny firmy NHK.

AKCESORIA

BBX

Oryginalny produkt Larry vs Harry. Zestaw BBX Sidepanel składa się z dwóch paneli wykonanych z naszego specjalnego laminatu o strukturze plastra miodu z gumowym obrzeżem, dodatkowego oparcia i pokrycia z tkaniny Cordura dla całej przestrzeni ładunkowej, aby wszystko było suche i niewidoczne. Panele boczne są lekkie i sztywne, zapewniając bezpieczną ochronę Twojego ładunku.

AKCESORIA

Składany fotel

Oryginalny produkt Larry vs Harry, to super opływowy, wyściełany fotel, który pozwala na przewożenie 2 małych dzieci lub 1 osoby dorosłej. Po użyciu siedzisko można następnie złożyć, a jego smukłe proporcje zajmują zaledwie 10 cm przestrzeni ładunkowej. Fotel wyposażony jest w dwa komplety 2-punktowych pasów bezpieczeństwa i przeznaczony jest do użytku przez dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy.

AKCESORIA

Pokrowiec

Oficjalny produkt Larry vs Harry. Ogromna, zwężana nylonowa osłona, aby Twój Bullitt wyglądał jak nowy. Został wykonany na zamówienie Bullitta, dzięki czemu ładnie się układa i ma odblaskowe paski, klamry i siatkowy worek. Bardzo przydatne, jeśli musisz trzymać rower na zewnątrz przez cały rok ze względu na problemy z przestrzenią. Zapinane na zamek otwory pozwalają zablokować rower U-Lockiem i zapewniają łatwy dostęp do zapięcia.

Inne akcesoria

Oferujemy masę akcesoriów dodatkowych i zamienników. Oświetlenia, zapięcia rowerowe, opony, części zamienne oraz gadżety.

AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA
AKCESORIA