10 -  eMilkPlus EP8 10 -  eMilkPlus EP8 10 -  eMilkPlus EP8
10 -  eMilkPlus EP8

PRZYKŁAD 10 – eMilkPlus EP8 w/XT 11

Rama: eBullitt Milk Plus
W zestawie, kompletny system sterowny (drążek, rura sterowa dwa komplety sterów, widelec), system regulacji wysokości kierownicy (Easy UP), aluminiowa nóżka.

Silnik: SHIMANO EP8
EP8 jest wynikiem wielu lat rozwoju i wnosi bogate doświadczenie Shimano w inżynierii rowerowej. Zarówno niezwykle mocny, jak i pięknie zaprojektowany silnik zapewnia fantastyczny i naturalny transfer mocy. Moc 250 W i aż 85 Nm momentu obrotowego.
Bateria: BT-E8014, 418Wh

Osprzęt: Najwyższej klasy górski napęd XT-11speed z elektroniką Di2.

Wybierając ten przykład, orzymujesz:
· Pełną grupę Shimano XT-11speed Di2 z automatyczną szkrzynią biegów;
· Hydrauliczne hamulce tarczowe (TRP eMTB);
· Koła, felgi Alex DM24 (z zamontowanymi oponami Schwalbe Marathon)
· Zestaw wykończeniowy: kierownica cruiser, mostek 60mm, sztyca 350mm, pedały Wellgo i błotniki,siodło Bullitt race, gripy;
· W pełni zintegrowane oświetlenie B&M;
· Pokrowiec na baterię Fahrer;
· Bidon Larry vs Harry.

Akcesoria:
– Honeycomb Board (HCB): Mocna podłoga o strukturze plastra miodu, która tworzy podstawę dla elastycznego i w pełni modułowego systemu cargo. Wierzchnia warstwa jest antypoślizgowa, inspirowana griptape’em deskorolkowym, utrzymująca przyczepność nawet po zamoczeniu. Kolor: czarny. Waga: 2,80 kg. Wymiary: 710mm x 385mm, Materiał: Aluminiowy plaster miodu, okucia ze stali nierdzewnej, griptape 3M.
– Fahrer Hood: Torba mocowana jest do stelaża i pełni funkcję wygodnego panelu tylnego. W stanie zamkniętym ma tylko trzy centymetry szerokości. Aby skorzystać z torby, rozpakuj ją, rozwiń i przymocuj do przedniego panelu. Wszystko, co chcesz nosić, jest ukryte i chronione przed warunkami atmosferycznymi. Kolor: czarny. Waga: 2,00 kg. Materiał: plandeka, wodoodporna Cordura

Cena: 6598 EUR Brutto